0,- Kč
(0,- Kč bez DPH)
Produkty v košíku: 0 Objednat
Nejprodávanější
Doporučujeme
Informace
Email: abczbozi2@seznam.cz
Anketa
Uvítali by jste možnost patby platební kartou?
Ano uvítal
Ne neuvítal
Nevím
Bál bych se zneužití
Jsem švorc
Počítadlo
Online: 2
Dnes: 49
Včera: 410
Celkem: 13705
Úvodní stránka > Dům, byt a zahrada > Zvířata > Škrabadla pro kočky > Škrabadlo pro kočky, 170cm, černé

Škrabadlo pro kočky, 170cm, černé

Cena s DPH:1 595,- Kč
Cena bez DPH:1 318,11 Kč
Novinka
Dostupnost: Dostupnost 3-7 dní
Množství: ks
Škrabadlo pro kočky, 170 cm, kočičí strom, černé, Nové!
 
Krásně tvarované kočičí škrabadlo v krásné šede barvě poskytuje vše potřebné pro vaši kočku, je to pro ni místo k odpočinku, relaxaci, ale i místo pro hraní a zábavu, vaše kočka bude nadšená, až škrabadlo uvidí, ihned si místo ke škrábání jejích drápků oblíbí. Sloupky škrabadla jsou obaleny pevným sisalem, a proto jsou ideální pro péči o kočičí drápky. Škrabadlo vám nabízí vynikající alternativu, jak pozorovat vaši kočku při hraní a sledovat její přirozené návyky při škrábání. Nábytek, koberce a tapety zůstanou v bezpečí.
Na spaní a relaxaci jsou určena místa s plyšovým krytem, boudička a tři pohodlné podstavce v různých výškách. Odtamtud může vaše kočka uspokojit svou zvědavost a pozorovat okolí.
Kromě toho škrabadlo nabízí dostatek příležitostí ke hře, skákání a běhání. Absolutní atrakcí je hra s myškou zavěšenou na laně s gumičkou. Vaše kočka se může bavit a trénovat svaly při hraní a chytání houpající myšky.
Kompaktní design škrabadla zajišťuje, že škrabadlo může být umístěno i v malých prostorech a nezabere mnoho místa ve vybrané místnosti pro postavení škrabadla.
Informace
V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.